دانلود پکیج Azure[Sky] Dynamic Skybox

پکیج Azure[Sky] Dynamic Skybox

پکیج Azure[Sky] Dynamic Skybox یک پکیج سیستم آسمان برای موتور بازی سازی unity است. این پک بسیار کاربردی و زیبا است که در واقع یک سیستم شبیه سازی آسمان بسیار قدرتمند و واقع گرایانه برای موتور یونیتی است. شما با پکیج Azure[Sky] Dynamic Skybox می توانید مه شرایط آب و هوایی ابر و … را بسازید و کنترل کنید. این پکیج امکانات کاملی برای ساخت آب و هوا و روشنایی دارد و می تواند نیاز افراد حرفه ای را هم برآورده کند.

 

ترافیک نیم بها

ترافیک نیم بها

دانلود با ترافیک نیم بها

لینک پکیج

لینک Asset Store

لینک پکیج در Asset Store

آخرین نسخه

نسخه 5.0.1

بروزرسانی مادام العمر محصول

پکیج Azure[Sky] Dynamic Skybox برای یونیتی

امکانات این پکیج :

  • دارای سیستم آسمان با امکان شبیه سازی انواع حالت ها
  • دارای سیستم مه برای ساخت و شبیه سازی مه و افق دید
  • دارای سیستم تولید ابر به دو صورت داینامیک و استاتیک
  • دارای سیستم شبیه سازی شرایط آب و هوایی ( شبیه سازی باران، باد و رعد و برق و … )
  • و بسیاری دیگر از امکانات

سیستم آسمان:

آسمان از نظر جسمی مستقر است و یک چرخه شبانه روز کامل و واقع گرایانه را ارائه می دهد ، احساس راحتی کنید که تمام تنظیمات آسمان را به دلخواه خود تغییر دهید و حتی جو سایر سیارات مانند مریخ را نیز تولید کنید. آسمان به عنوان یک ماده باکس کار می کند. این سیستم همچنین در هر ساعت از شبانه روز کنترل کاملی بر روشنایی صحنه می کند.

سیستم مه:

اثر پراکندگی مه یکی از شگفت انگیزترین ویژگی های دارایی است ، این اثر واقع گرایانه زیادی را به صحنه می افزاید و هموار افق را با آسمان می آمیزد. این افزونه از مه و گل جهانی پشتیبانی می کند ، و این بسته شامل دستورالعمل هایی در مورد چگونگی ویرایش سایه بانهای شفاف سفارشی شما برای کار درست با مه و همچنین نسخه جایگزین برخی از رایج ترین سایه بانهای شفاف است که قبلاً اصلاح شده اند تا برای کار با افکت مه نمایان شوند.

سیستم آب و هوا:

تغییر شرایط آب و هوایی در زمان اجرا بسیار ساده است ، می توانید لیستی از پروفایل های روز با انواع تنظیمات مختلف آب و هوا ایجاد کنید و بین هر پروفایل روز در لیست کاملاً جابجا شوید. سیستم آب و هوا همچنین یک اثر صاعقه و صدا کامل FX را برای شبیه سازی باران ، باد و رعد و برق ایجاد می کند.

مناطق آب و هوایی محلی:

همچنین از مناطق آب و هوایی محلی پشتیبانی می کند ، می توانید مناطق مختلف آب و هوایی مختلف را در اطراف نقشه ایجاد کنید و با حرکت پخش کننده در صحنه ، به طور خودکار هوا مطابق با هر منطقه تغییر می کند.

نکته : این پکیج برای ساخت بازی های موبایلی مناسب نیست !

خرابی لینک را در نظر ها اطلاع دهید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست