پکیج AQUAS Water River Set

پکیج AQUAS Water River Set

پکیج AQUAS Water River Set یک پکیج یونیتی بسیار عالی برای ساخت انواع آب ( استخر.رودخانه.دریا.و… ) است. با این پکیج می توانید انواع آب را به صورت بسیار واقع گرایانه و زیبا در یونیتی پیاده سازی کنید. آخرین نسخه AQUAS Water River Set را با ترافیک نیم بها می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

ترافیک نیم بها

ترافیک نیم بها

دانلود با ترافیک نیم بها

لینک پکیج

لینک Asset Store

لینک پکیج در Asset Store

آخرین نسخه

نسخه 1.5.3

بروزرسانی مادام العمر محصول

پکیج AQUAS Water River Set برای یونیتی

پکیج AQUAS Water River Set یکی از بهترین و قدرتمند ترین پکیج ها در این زمینه برای یونیتی است که پروژه ساخته شده با آن بسیار واقع گرایانه بوده و کیفیت بالایی دارد.

ویژگی ها :

این پکیج دارای 12 شیدر آب برای پلتفرم های موبایل پی سی و … است که قابلیت تنظیم شیدر ها را به شما می دهد تا ظاهر دلخواه خود را به آن بدهید. نکته جالب تر این است که می توانید تنظیم کنید که اگر کارکتر بازی شما به زیر آب رفت زیر آب را چگونه ببیند و به آن جلوه دهید !!

برخی از ویژگی ها :
  • قدرتمند
  • قابلیت شخصی سازی
  • سازگاری با تمام ورژن های یونیتی
  • سازگار با پکیج Gaia

این پکیج تست شده و توسط خود ما مورد استفاده قرار گرفته است و سازگاری این پکیج تایید می شود همین طور روی کار شما بسیار اثر گذار است و کار شما را بسیار حرفه ای و زیبا جلوه می دهد.

AQUAS یک سیستم آب قدرتمند و تمام عیار است که شامل مجموعه ای از 12 سایه بان آب مسطح برای انواع سیستم عامل ، محیط و بازی ها است. این بسیار قابل تنظیم و دارای ویژگی های غنی است که متناسب با تمام نیازها و تولید نتایج با کیفیت در صنعت می باشد.

گردش معمول کار با AQUAS این است که ابتدا صحنه خود را بسازید ، در مرحله دوم AQUAS را اضافه کنید و سپس اثرات آب و زیر آب را تنظیم کنید تا متناسب با نیازهای دقیق شما باشد.

خرابی لینک را در نظر ها اطلاع دهید

اشتراک گذاری این پکیج

خرابی لینک را در نظر ها اطلاع دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست