آموزش یونیتی

آموزش یونیتی را به صورت ویدئویی در چندین دوره برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا بتوانید سطح خود را در بازی سازی بالا ببرید. با این دوره ها خواهید آموخت چطور بازی هایی با کیفیت برای کامپیوتر و موبایل و… طراحی کنید.

با مشاهده این دوره های آموزشی به راحتی می توانید به درآمد برسید. شما می توانید برای خودتان بازی بسازید و با روش های مختلفی درآمد کسب کنید.

آموزش یونیتی

آموزش یونیتی رایگان

در این دوره های آموزشی unity می آموزید به راحتی هر نوع بازی که می خواهید برای خودتان بسازید و با آن بتوانید به دنیای تجارت الکترونیک قدم بگذارید. آموختن بازی سازی با unity می تواند به روش های مختلفی برای شما درآمدزایی داشته باشد. همچنین شما می توانید در استودیو های بازی سازی شروع به کار کنید.

از جمله می توانید برای خودتان بازی بسازید و از راه های مختلف از آن پول درآورید . همچنین می توانید در شرکت های بازی سازی استخدام شده و با آن ها کار کنید. این را فراموش نکنید که آینده بازی سازی در ایران بسیار روشن است. همین الان بازی سازی در ایران بسیار پول ساز بوده و بازی سازان درآمد بسیار زیادی کسب می کنند.

یونیتی یک موتور بازی سازی قدرتمند و معروف است که در ایران طرفداران زیادی دارد ولی متاسفانه آموزش های با کیفیت و مناسبی از این موتور بازی سازی به زبان فارسی وجود ندارد تا بتواند نیاز های علاقه مندان این حوزه را برآورده کند.

این موضوع سبب شد تا ما به این فکر بیفتیم که آموزش های با کیفیت و جامع برای موتور یونیتی تولید کنیم تا علاقه مندان حوزه بازی سازی با unity بتوانند هر چه سریع تر و بهتر به هدف خود برسند.

ویژگی ها

  • آموزش به زبان فارسی
  • بروز رسانی مداوم دوره ها
  • صفر تا صد
  • کیفیت عالی
  • پشتیبانی کامل

پیش نیاز ها

این دوره ها به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارند و به صورت کامل مباحث در آن ها تدریس شده. همین طور در صورت مشکل پشتیبانی به صورت 24 ساعت در خدمت شما است.

این دوره ها به صورت مداوم بروز می شوند و قسمت های جدید به آنها اضافه می شود تا آموزش ها دست اول باشند.

همین طور اگر در دوره ها مطلبی گفته نشده بود می توانید اطلاع دهید تا آموزشش ساخته و در آن دوره قرار بگیرد.

فهرست